fajtalanság viteldíj Piszok penály plzen fizikus Örület Családanya

Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii  do třetího předkola!
Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii do třetího předkola!

Tomas Chory (Plzen) scores from the penalty during the UEFA Champions  League, last 6th round, group
Tomas Chory (Plzen) scores from the penalty during the UEFA Champions League, last 6th round, group

Zlatan Ibrahimovic Pull the Penalty Kick Editorial Photo - Image of milano,  kick: 187128056
Zlatan Ibrahimovic Pull the Penalty Kick Editorial Photo - Image of milano, kick: 187128056

Plzeň proti The New Saints vstala z mrtvých a postoupila na penalty – ČT  sport – Česká televize
Plzeň proti The New Saints vstala z mrtvých a postoupila na penalty – ČT sport – Česká televize

Plzeň – Slavia. Poslední tři bitvy: Červené karty, penalty i faux pas  majitele šampiona | Livesport.cz
Plzeň – Slavia. Poslední tři bitvy: Červené karty, penalty i faux pas majitele šampiona | Livesport.cz

Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats,  highlights, Champions League 2022-23 - AS USA
Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats, highlights, Champions League 2022-23 - AS USA

Penalty dispute fails to slow down Bayern juggernaut | Reuters

Pilsen, Czech Republic. 12th Aug, 2021. Tomas Chory (Plzen; right)  celebrates a penalty goal during the European Football Conference League  3rd qualifying round return match Viktoria Plzen vs The New Saints (TNS)
Pilsen, Czech Republic. 12th Aug, 2021. Tomas Chory (Plzen; right) celebrates a penalty goal during the European Football Conference League 3rd qualifying round return match Viktoria Plzen vs The New Saints (TNS)

Inter beats Plzeň to reach CL last 16, eliminates Barcelona | AP News

Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1  | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy
Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1 | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě  penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Plzen 1-0 Dinamo Zagreb - Tomas Chory penalty 35' : r/soccer

Denis Alibec scores from penalty spot, Plzen 1-4 FCSB

Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu  trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Watch: Barcelona and Viktoria Plzen exchange four goals in second half| All  Football
Watch: Barcelona and Viktoria Plzen exchange four goals in second half| All Football

Viktoria Plzen 2-4 FC Barcelona: Winning farewell to the Champions League

Plzeň pod Koubkem na úvod podlehla Teplicím, „skláři“ rozhodli z penalty |  FORTUNA:LIGA
Plzeň pod Koubkem na úvod podlehla Teplicím, „skláři“ rozhodli z penalty | FORTUNA:LIGA

Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA  Plzeň
Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA Plzeň

Penalty to Plzen and Barca red card taken away by VAR!

Plzeň postoupila do 3. předkola konferenční ligy. Proti Dritě rozhodl v  závěru nastavení z penalty Jirka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň postoupila do 3. předkola konferenční ligy. Proti Dritě rozhodl v závěru nastavení z penalty Jirka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win  entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes
Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes

Viktoria Plzen 3-1 The New Saints (agg 5-5; Plzen win 4-1 pens): Saints  crash out on penalties - BBC Sport
Viktoria Plzen 3-1 The New Saints (agg 5-5; Plzen win 4-1 pens): Saints crash out on penalties - BBC Sport

Trubač gólem z penalty sestřelil Plzeň. Vysokou výhru slaví Karviná,  Bohemians uspěli na půdě Pardubic | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trubač gólem z penalty sestřelil Plzeň. Vysokou výhru slaví Karviná, Bohemians uspěli na půdě Pardubic | iROZHLAS - spolehlivé zprávy